Heren 2

Heren 2

Basim
Chris
Jamal
Keahnan
Rashad
Sven
Valentin

Trainer/coach

Marcel

Wedstrijdprogramma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
18 April 21:00Arena HS 2 – VV Amsterdam HS 8Sporthal Gaasperdam in Amsterdam
18 April 21:00De Spuyt HS 7 – Arena HS 2Sporthal Gaasperdam in Amsterdam

Stand in de poule

#TeamGPWV+
1K.V.A. HS 6938327925703
2VV Amsterdam HS 89282315845821
3Zipangu HS 19211921827855
4Netzo HS 89161425777844
5De Spuyt HS 79151426780872
6Arena HS 27121018577636

Kom een keertje kijken of meetrainen bij Arena in Zuid-Oost. Je bent van harte welkom!

Bekijk ook de andere volleybalteams van v.v. Arena

Translate ยป